Wyciekły zdjęcia patentowe M8 GranCoupe? Nie – to tylko zdjęcia konceptu

W portalach motoryzacyjnych dziennikarze oszaleli na punkcie trzech zdjęć patentowych M8 GranCoupe. Niestety najwyraźniej wszyscy zapomnieli jak wyglądał zeszłoroczny samochód koncepcyjny...

W portalach motoryzacyjnych dziennikarze oszaleli na punkcie trzech zdjęć patentowych M8 GranCoupe. Niestety najwyraźniej wszyscy zapomnieli jak wyglądał zeszłoroczny samochód koncepcyjny…

BMW nie zbyt lekko z premierą nowej Serii 8. Przed oficjalną premierą wycieka wszystko, co tylko może. Niedawno wyciekły zdjęcia patentowe dwóch nowych wariantów nadwozia – Cabrio oraz GranCoupe.

Dziś w mediach głośno jest o trzech nowych zdjęciach patentowych Serii 8 GranCoupe, które według „specjalistów branżowych” przedstawiają produkcyjną wersję nowego M8. Niestety bardzo mało prawdopodobne jest, aby produkcyjna wersja modelu wyglądała dokładnie tak samo jak prototypowy model z 2017 roku.

To co widzicie w galerii poniżej, to zdjęcia patentowe BMW Concept M8 GranCoupe, czyli koncepcyjnego samochodu, który został zaprezentowany jeszcze przed premierą produkcyjnej wersji BMW Serii 8 Coupe.

W porównaniu z patentowymi zdjęciami nadchodzącego GranCoupe, prezentowane M8 Concept oprócz innych zderzaków, posiada również nieco węższe lampy z przodu, bardziej agresywną atrapę chłodnicy, a także zupełnie inne tylne światła.

BMW Concept M8 Gran Coupe

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz