Top 10: Najgorsi polscy kierowcy miesiąca – Czerwiec 2018

Codziennie na naszych drogach spotykamy piratów drogowych oraz szeryfów. Zapraszamy do zestawienia najgorszych polskich kierowców miesiąca.

#5 – Renault Scenic (SBE 78NU)

Ścieżki w parku są tylko dla pieszych? Nie w tym wypadku. Kierujący tego pojazdu dodatkowo nie miał problemu wyzywać osoby zwracające mu uwagę, w tym kobiety z dziećmi na spacerze.

„Numer rejestracji niech Pani sobie na pysku wpisze!”

 

#4 – Audi A6 (SK 4227N)

Oto szeryf z wieloletnim doświadczeniem. Na listę najgorszych kierowców miesiąca trafiał już wielokrotnie. Tym razem blokował dwa pasy ruchu, utrudniał przejazd karetki pogotowia na sygnale i włączył się do ruchu poprzez strefę wyłączoną z ruchu.

#3 – Audi A5 (POT 66V5)

Temu kierowcy poświęciliśmy ostatnio specjalny news w Moto Filmach. Próbując pokazać kto jest królem dróg wyprzedzając na skrzyżowaniu i podwójnej ciągłej spowodował kolizję z 7-osobowym busem.

#2 – Volkswagen Passat 1.9 TDI? (SZO 03K5)

Ten Passat też już zawitał do naszego działu Moto Filmy. Kierujący wykazał się kompletną głupotą i prawie doprowadził do tragicznego wypadku.

#1 – BMW X6 (LU 544GN)

Zwycięzca zestawienia definitywnie nadaje się na zatrzymanie uprawnień do kierowania pojazdami. Oczywiście zakładając, że je posiada.

zdjęcia oraz kolejność: tablica-rejestracyjna.pl

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Ten wpis posiada więcej niż jedną stronę:

Dodaj komentarz