Niesamowity render zdradza wygląd nowego hipersamochodu Koenigsegga?

Kilka dni temu prezentowaliśmy pierwszy oficjalny teaser następcy Koenigsegga Agera RS. Oto kilka niesamowitych renderów nowego modelu na jego bazie.

Kilka dni temu prezentowaliśmy pierwszy oficjalny teaser następcy Koenigsegga Agera RS. Oto kilka niesamowitych renderów nowego modelu na jego bazie.

Wizualizacje zostały wykonane przez utalentowanego Siim Pärn. Autor popłynął na bazie pierwszego oficjalnego teasera i stworzył wizję nowego hipersamochodu. Nie pokrywa się ona w 100% z zaznaczonymi na teaserze liniami, lecz dość dobrze ukazuje jakiego auta powinniśmy wyczekiwać za kilka miesięcy.

Samochód posiada nadwozie, która gwarantuje maksymalnie najlepszą przyczepność i jak największy docisk. Na tylnej klapie znajduje się ogromny stały spoiler, a dyfuzor jest przeogromny. Autor zastosował malowanie żeberek w stylu najnowszego Lamborghini Centenario, które nadaje ciekawy efekt.

Za napęd ma odpowiadać nowa autorska jednostka napędowa V8. Jest mocno prawdopodobne, że będzie posiadać moc większą niż 1360 KM. Nowy model ma zostać następcą aktualnie najszybszego samochodu na świecie i prawdopodobnie sam będzie starał się pobić aktualny rekord prędkości wynoszący 457.94 km/h.

Oficjalnie ogłoszono, że nowy hipersamochód Koenigsegga ma ujrzeć światło dzienne w marcu 2019 roku podczas Geneva Motor Show.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz