Oto wyjątkowy 2005 Ford GT, na którego cię stać

Oto naprawdę wyjątkowa i rzadko spotykana okazja zakupu Forda GT z 2005 roku.

Oto naprawdę wyjątkowa i rzadko spotykana okazja zakupu Forda GT z 2005 roku.

Nawet jeśli chcesz kupić Forda GT, nie jest to takie proste. W Polsce nie znajdziemy żadnej oferty sprzedaży w popularnych portalach jak OtoMoto. Najbliżej jest znaleźć ofertę na Mobile.de, lecz nie można nazwać żadnej oferty okazją – najtańsza oferta za pierwszą generację z 2005 roku wyceniona została na 246 132 euro, czyli 974 341 zł po aktualnym kursie walut.

Jest jednak jeden egzemplarz, na który cię z pewnością stać i jest to oferta pochodząca z aukcji Copart z USA. Jednak samochód nie prezentuje się tak okazale jak biały egzemplarz ze Szwajcarii.

Można go nazwać nieco w innym kształcie niż gdy wyjeżdżał z fabryki, lecz to nadal jeden z 4,038 egzemplarzy amerykańskiego supersamochodu. Niestety samochód doszczętnie spłonął, a jedyne co z niego pozostało to sterta piachu i resztki napędu, układu wydechowego oraz układu hamulcowego. Opis oferty niestety nie wyjaśnia dokładnych szczegółów historii i okoliczności wypadku.

Tak, jest to oficjalna aukcja i „samochód” jest na sprzedaż. Aktualnie trwa aukcje online i można zostać nowym nabywcą tych pozostałości. Aktualna kwota dokładnie odzwierciedla stan – 0$.

Zainteresowanych odsyłamy do oferty nr 28334968 w aukcjach Copart.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz