CARma Sutra – podręcznik jak uprawiać seks w samochodzie

Ostatnio natknąłem się na informację o książce o intrygującej nazwie CARma Sutra. Jej autorem są Andrew Kirk i Alex Gaines,

Ostatnio natknąłem się na informację o książce o intrygującej nazwie CARma Sutra. Jej autorem są Andrew Kirk i Alex Gaines, którzy mieli problem jak w przyzwoity sposób uprawiać seks w samochodzie i swoje spostrzeżenia przekazali innym w postaci specjalnego poradnika.

Lista aut przetestowanych przez panów jest dosyć długa i zawiera 20 popularnych marek. Opisane zostały samochody zarówno nowe jak i nieco starsze. Szczegółowo opisany jest Aston Martin DB9, Jaguar E-Type, Lotus Elise, Rolls-Royce Phantom, czy nawet Ferrari F40. Do tego są również bardziej nietypowe pojazdy takie jak londyńska taksówka czy limuzyna.

Książka została wydana w grudniu 2006 roku. Całość ma 82 strony i oprócz przykładów w różnych autach zawiera wskazówki i porady. Początkowo Carma Sutra była sprzedawana za jedyne 15 dolarów. Teraz dostępna do kupienia m.in. na Amazonie, lecz jej ceny zaczynają się od 90 a kończą nawet na 140.

Kup w Amazon: Carma Sutra: The Auto-Erotic Handbook

Aktualizacja

Dziś (rok 2017) jej ceny za nowy egzemplarz wahają się między 236 a 252 dolarów, co w przeliczeniu wynosi 919 zł. Ceny za używany egzemplarz to „jedyne” ok. 34 dolary (133 zł).

Aktualizacja #2

Ceny Carma Sutra ciągle idą w górę, a zakup kilka lat temu okazałby się dobrą inwestycją. Dziś używane egzemplarze w Amazon można kupić najtaniej za… 111 dolarów (ok. 395 zł)!n

Aktualizacja #3

Ceny tej wyjątkowej książki mocno się wahają. Aktualnie (kwiecień 2019) ceny za używane egzemplarze spadły nawet do $12.60, nowe aktualnie można dostać od $75.52.

Carma Sutra

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz