Zdjęcia szpiegowskie

Nowe zdjęcie szpiegowskie Toyoty Supra ujawnia kolejne detale

Użytkownicy forum SupraMKV przyłapali nowy prototyp nowej generacji Supry, który ujawnia nowe detale produkcyjnej wersji.

Użytkownicy forum SupraMKV przyłapali nowy prototyp nowej generacji Supry, który ujawnia nowe detale produkcyjnej wersji.

Sfotografowany zakamuflowany prototyp na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się od tych, które mieliśmy okazję oglądać w ostatnich miesiącach. Jednakże gdy przyjrzymy się dokładniej, widzimy, że zastosowano w nim dodatkowe wloty powietrza zlokalizowane pod przednimi reflektorami, a także na boku pojazdu. Odsłonięto również linie lamp oraz nieco więcej szczegółów zderzaka.

Toyota pracuje nad nową Suprą wraz z BMW, które przy okazji chce wprowadzić bliźniaczą konstrukcję z logiem Z4. Samochód ma pojawić się jeszcze w tym roku lub na początku przyszłego i będzie sygnowany wyścigowym odłamem Toyoty – Gazoo.

Informacji o tym co ostatecznie będzie pracować pod maską nowej Supry jest wiele i ciężko określić co jest najbardziej prawdopodobne. Mówi się, że będą dostępne różne warianty modelu różniące się napędem. W topowej wersji ma pojawić się z napędem hybrydowym o mocy ponad 400 KM, opartym na silniku benzynowym turbo V6. Obok niej dostępna ma być odmiana z 3-litrowym R6 od BMW o mocy 340 KM, a w podstowej wersji pracować ma 2-litrowy silnik boxster o mocy 200 KM znany z GT86.

Już w przyszłym miesiącu Toyota zaprezentuje koncepcyjny model Toyoty Supra podczas targów motoryzacyjnych w Genewie.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz