The Grand Tour Sezon 2 Odcinek 6 – opis, trailer, galeria zdjęć

Już w piątek premiera nowego odcinka The Grand Tour. Co tym razem nas czeka?

Już w piątek premiera nowego odcinka The Grand Tour. Co tym razem przygotowali dla prezenterzy?

Dotychczas wyemitowane zostało pięć odcinków 2 sezonu The Grand Tour. Mieliśmy już okazję oglądać Szwajcarię, Hiszpanię (Majorkę), Stany Zjednoczone, Francję, Włochy, Chorwację oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie. Gdzie tym razem zawitają Jeremy, Richard i James?

W tym odcinku Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May postanowili udowodnić, że stare Jaguary są nie tylko stylowe i prostackie, ale również wytrzymałe i niezawodne. To wszystko w podróży po Kolorado w Stanach Zjednoczonych.

Podczas wyzwania zawitają na piaszczysty i niewybaczalny tor oraz sprawdzą auta w próbie sprintu do 160 km/h, a następnie wyhamowaniu do 0 na płycie najruchliwszego komercyjnego lotniska w Ameryce. To wszystko przed przystąpieniem do jednego z najniebezpieczniejszych wyzwań, jakie kiedykolwiek podjęli – będą musieli uniknąć kosztów karnetów na wyciąg i sprzętu narciarskiego i zjadą ze stoku narciarskiego własnymi samochodami.

http://cartests.net/beta3/moto-filmy/the-grand-tour-sezon-2-odcinek-6-oficjalny-trailer,34729/

Gwiazdami odcinka będą Luke Evans oraz Kiefer Sutherland, którzy zmierzą się w Celebrity Face Off za kierownicą Jaguara F-Type w poszukiwaniu najszybszego aktora, którego drugie imię to George.

Premiera odcinka już w piątek, 22 grudnia od godzin porannych w Amazon Prime Video.

The Grand Tour, Sezon 2 Odcinek 6 – galeria zdjęć

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz