Czy tak wygląda idealny samochód?

Zapytano 2300 Brytyjczyków o to, jak według nich wyglądałby idealny samochód. Wynik jest dosyć zaskakujący...

Zapytano 2300 Brytyjczyków o to, jak według nich wyglądałby idealny samochód. Wynik jest dosyć zaskakujący…

Pomyślcie o idealnym samochodzie dla siebie. Z jakich składałby się elementów? Nadwozie od Porsche? Silnik Lamborghini? Grill Mercedesa? Światła Astona Martina? Praktyczność Skody? O odpowiedź na takie pytanie poproszono 2300 Brytyjczyków. Wynik ankiety naprawdę zaskakuje i pokazuje, że aktualny rynek motoryzacyjny znacznie wyewoluował przez ostatnie lata.

Według mieszkańców wysp, idealny pojazd powstałby z połączenia nadwozia Lamborghini Urus, drzwi Audi R8, spojlera Lamborghini Gallardo, felg nowej Hondy Civic Type R, reflektorów BMW 6, grilla Alfa Romeo Giulia i wydechu Hyundaia i30. Ponadto auto powinno zostać pomalowane na ciemny, niebieski kolor z czarnymi elementami, przyozdobione znaczkiem Bentleya, a rejestracja powinna zostać umieszczona w dolnym rogu zderzaka i zawierać własny numer.

Z połączenia powstaje sportowy SUV, którego wygląd został w największym stopniu zaprojektowany przez Włochów oraz po części przez Niemców i Koreańczyków. Mimo to marka dalej pochodziłaby z Wielkiej Brytanii.

Wydawać by się mogło, że upragnione auto posiadać będzie nadwozie opływowego supersamochodu, jednak widocznie z aktualnym trendem, wygrała sylwetka SUV-a. Auto mimo co, dalej wyglądałoby bardzo sportowo. Ciekawym wyborem jest także podwójny, okrągły wydech Hyundaia i30, zamiast np. sześciokątnych końcówek od Bugatti Chiron czy nowego McLarena Senna. Wybrany lakier także jest sporym zaskoczeniem, wydaje się, że od lat najwięcej osób wybiera czarny, szary czy biały kolor swoich pojazdów. Zwycięstwo Bentleya w aspekcie najbardziej upragnionego przez Brytyjczyków logo nie dziwi, jednak najpewniej stoczył on solidny bój o swoje miejsce z Astonem Martinem, którego zabrakło w całym zestawieniu.

Na zakończenie wspomnijmy jeszcze, że wśród możliwych do wybrania dodatków, najwięcej respondentów zdecydowało wybrać… podgrzewane fotele. Myślicie, że jak wyglądać by mogło takie badanie w Polsce? Jak prezentował by się wynik?

Idealny samochód według Brytyjczyków

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz