Amazon wprowadza polskie napisy i polskiego lektora do usługi Prime Video!

Amazon przygotowuje się do szerszego wejścia na polski rynek. Wprowadzone zostały polskie napisy i polskie udźwiękowienie produkcji.

Amazon przygotowuje się do szerszego wejścia na polski rynek. Wprowadzone zostały polskie napisy i polskie udźwiękowienie produkcji.

Netflix i HBO Go powoli mogą czuć zagrożenie ze strony Amazona na rynku polskim. Po debiucie w grudniu 2016 roku usługa stopniowo się rozwija i teraz dostępne są już wersja filmów i seriali dla Polaków.

Na ten moment polskie tłumaczenie w postaci napisów, lektora lub dubbingu mają produkcje firm trzecich, czyli wykupionych przez Amazona na zasadzie licencji. Na dzień dzisiejszy mamy możliwość obejrzenia filmów takich jak Powrót do Przyszłości, Szczęki, Les Misérables, E.T. oraz seriali w tym Dwóch i Pół, Dr House, Seinfeld, CSI oraz bajki dla dzieci z dubbingiem w tym SpongeBob Kanciastoporty czy Pingwiny z Madagaskaru.

Na ten moment jedyną produkcją własną z serii Amazon Original, która posiada tłumaczenie jest serial American Gods i w tym wypadku dostępne są polskie napisy. Wkrótce więcej autorskich produkcji otrzyma polskie napisy w The Grand Tour, The Man in the High Castle, czy American Playboy: The Hugh Hefner Story.

Wykupując dostęp w Polsce mamy możliwość oglądania niemalże pełnej oferty serialowej i filmowej. Do wszystkich produkcji dostępne są angielskie napisy, a do większości usługa X-Ray, która dodatkowo wyjaśnia co się dzieje na ekranie – nawiązania, utwory muzyczne, czy to jacy aktorzy występują.

Usługa Prime Video jest dostępna w Polsce w cenie 12,64 zł (3 euro) przez pierwsze 6 miesięcy i następnie 25,27 zł. Każdy może wypróbować usługę za darmo przez 7 dni. Wymagane jest podanie numery karty płatniczej do jednorazowej aktywacji usługi.

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz