Gracze Realu Madryt odebrali swoje nowe modele Audi

Audi na podstawie współpracy z Realem Madryt, rozdało wszystkim graczom drużyny swoje samochody. Spójrzcie jakie auta wybrali poszczególny piłkarze.

Audi na podstawie współpracy z Realem Madryt, rozdało wszystkim graczom drużyny swoje samochody. Spójrzcie jakie auta wybrali poszczególny piłkarze.

Kto z nas nie chciałby teraz odebrać kluczyków do nowego Audi i dumnie zaparkować je przed swoim domem? Cóż, aby sprawić sobie taką przyjemność, wystarczy mieć odpowiednio zasobny portfel, bądź być piłkarzem Realu Madryt. Niemiecka marka od 2003 roku sponsoruje drużynę i rok w rok obdarowuje ich aktualnych zawodników swoimi nowymi pojazdami. Ci, w zamian zobowiązani są poruszać się wybranymi przez siebie samochodami przez równy rok, do momentu, aż ponownie otrzymają nowe auto.

W tym roku wśród graczy najpopularniejsze okazało się Audi Q7, które wybrane zostało przez 9 piłkarzy. Niektórzy skusili się nawet na specjalne wersje – E-Tron Quattro czy SQ7 TDI. Najtańszym zgarniętym samochodem jest S5 Coupe wybrane przez Marco Asensio, najdroższym – R8 Spyder, Sergio Ramosa.

Najbardziej znany zawodnik składu – Cristiano Ronaldo skusił się na Audi RS7 Sportback Performance w kolorze Panther Black, a trener zespołu – Zinédine Zidane na RS6 Avant Performance w lakierze Daytona Gray, czyli niemalże identycznej konfiguracji jak egzemplarz, który mieliśmy okazję testować.

Warto zauważyć, że wśród całego wachlarza pojazdów, zabrakło nowego Audi A8 oraz zaprezentowanego niedawno Audi A7. Oznacza to tym samym, że samochody nie weszły jeszcze jak dotąd do produkcji.

Zawodnicy Realu Madryt i wybrane przez nich Audi

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz