Oto BMW M760Li Individual w kolorze Long Beach Blue

Do dealera BMW w Abu Dhabi trafił kolejny wyjątkowy pojazd. Tym razem jest to zmodyfikowane BMW M760Li w kolorze Long Beach Blue, przerobione przez program BMW Individual.

Do dealera BMW w Abu Dhabi trafił kolejny wyjątkowy pojazd. Tym razem jest to zmodyfikowane BMW M760Li w kolorze Long Beach Blue, przerobione przez program BMW Individual.

Salon BMW w Abu Dhabi wydaje się być istnym rajem dla fanatycznych fanów marki z zasobnymi portfelami. Ostatnio na wystawę trafiła tam niesamowita BMW Alpina B4 S w kolorze Rallye Green. Teraz, wraz z nową dostawą w porfolio dealera znalazło się BMW M760Li Individual.

Aby jak najbardziej przyciągać wzrok potencjalnych kupców, pojazd otrzymał specjalny body-kit dodający rozbudowany przedni zderzak wykonany na wzór Alpiny oraz całkowicie czarne 21-calowe felgi, kontrastujące z unikalnym kolorem nadwozia Long Beach Blue.

W środku dominuje przede wszystkim czerwona skóra, którą obszyte zostały wszystkie fotele, tunel środkowydolna część deski rozdzielczej oraz po części drzwi. Do tego znajdziemy także elementy pokryte czarą skórą oraz akcenty z drewna czy metalu. Siedzenia według wykonawców zapewniają najwyższy poziom komfortu, a tylne, otrzymały dodatkowo dwa duże monitory zapewniające rozrywkę w trasie, zamontowane na rewersie przednich foteli.

Pod maską znalazła się 6,6-litrowa jednostka twin-turbo V12, zdolna wygenerować moc 592 KM oraz 800 Nm. Podłączona jest do 8-biegowej automatycznej skrzyni przekładającej moc na wszystkie koła pojazdu. Pozwala to na rozpędzenie się do 100 km/h w 3,9 sekundy, prędkość maksymalna została ograniczona elektronicznie do 250 km/h.

BMW M760Li Individual w kolorze Long Beach Blue

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz